Oficjalnie: Pięć nowych twarzy w Ogniwie!

• autor: OgniwoAdmin, 2013-08-07 15:09

Kiedy Manchester City finalizował transfer Stevena Jovetica, a PSG dogadywało transfer Edinsona Cavaniego - działacze Borkowa nie próżnowali. Dokładnie tydzień temu informowaliśmy o odbywających się testach dla nowych zawodnikach. Dzisiaj, z przyjemnością możemy poinformować o finalizacji pięciu transferów.

Do składu drużyny dołączyli: Marcin Adamski, Łukasz Gwóźdź, Marcin Milewski, Łukasz Samuś oraz Marcin Sarnowski. Poniżej przedstawiamy pokrótce charakterystykę nowych nabytków.

Marcin Adamski

W czasach gdy przy Zespole Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim nie było jeszcze orlika, Marcin - przez starszych kolegów określany był mianem - pruszczańskiego Ronaldinho. Doskonała technika użytkowa, nieszablonowość i kreatywność - to największe atuty gracza, który z całą pewnością będzie wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Łukasz Gwóźdź

Niegdyś w Jantarze Pruszcz Gdański znaczył tyle samo, co Messi w Barcelonie. Świetny w odbiorze, skuteczny w ataku. Niewątpliwie do największych zalet Łukasza można zaliczyć - stałe fragmenty gry, długie podania i wspomniany już odbiór. Do tej pory testowany był na pozycji środkowego obrońcy.

Marcin Milewski

Popularny "Babiarz" wraca do 'profesjonalnej' piłki. I nie mamy tutaj na myśli Bartłomieja Babiarza, który gra w Ruchu Chorzów. Kiedy media w Polsce zastanawiały się co stało się z polskim Mateją Keżmanem, ten ogrywał się w amatorskiej piłce, by po sezonie ponownie podjąć współpracę z Mirosławem Jurczykiem. Panowie współpracowali wcześniej w Jantarze Pruszcz Gdański, gdzie Marcin występował w formacji defensywnej. W Ogniwie może być jednak inaczej...

Łukasz Samuś

Finalizacja transferu Łukasza jest ogromnym zaskoczeniem. Bukmacherzy oceniając szansę tego transferu ustawili kurs na poziomie 1:201.

Czwartoligowiec pełną gębą. Defensor z prawdziwego zdarzenia. Media spekulują, że osoba Mirosława Jurczyka była kluczowa przy negocjacjach. Podobnie, jak Milewski - Łukasz ma za sobą współpracę z obecnym trenerem Ogniwa. Panowie współpracowali ze sobą w Jantarze Pruszcz Gdański.

Marcin Sarnowski

Kobiety uwielbiają takich gości. Perfekcjonista w każdym calu. Boiskowa prezencja - 10/10. Spekuluje się, że Cristiano Ronaldo kopiuje styl Marcina.

Do największych "boiskowych" zalet Marcina można zaliczyć - świetny odbiór i determinację. Defensor, który najlepiej czuje się na boku boiska. Ostatnio grywał w Else Gdańsk, gdzie występował na środku obrony.

autor: ~Zdzisław 2013-08-09 13:36:34

avatar Wzmocnienia jak ta lala. Runda jesienna zapowiada się ciekawie!

autor: ~Endzi 2013-08-09 16:59:50

avatar opis Bona - klasa światowa :D