Podcięli skrzydła Orłowi!

• autor: OgniwoAdmin, 2013-08-20 21:41

W swoim czwartym meczu kontrolnym Ogniwo Borkowo pewnie pokonało Orła Straszyn 5-3. Mecz obfitował w sytuacje podbramkowe zarówno z jednej jak i drugiej stron. Śmiało można rzec, że był to najmniejszy wymiar kary dla zawodników, którzy w najbliższym sezonie będą uczestniczyli w rozgrywkach A-klasy.

Na uwagę zasługuje również świetna postawa Mirosława Kobusa w bramce. Wydaje się, że ten występ zadał kres plotkom, które łączyły z Ogniwem emerytowanego bramkarza Francesco Toldo. 28-krotny reprezentant Włoch, który szukał domu w Borkowie musi pogodzić się z porażką. Z tak dysponowanym Kobusem nie ma szans na wygranie rywalizacji o pierwszy skład.

Bramki dla Ogniwa strzelali: Marcin Adamski (2), Stanisław Kolczyński (2), Mirosław Jurczyk

Ogniwo Borkowo wystąpiło w składzie: Mirosław Kobus - Dawid Petryński, Łukasz Gwóźdź, Damian Łupiński, Marcin Sarnowski - Adam Biesik, Dawid Tumiński (Krystian Płotkowski), Paweł Cybulko (Mirosław Jurczyk), Karol Zackiewicz (Marcin Milewski) - Marcin Adamski, Stanisław Kolczyński

autor: ~Fludyn 2013-08-20 23:59:53

avatar Kurwa no nie..no po prostu kurwa no nie!!
Boże czy Ty to widzisz..