Ogniwo po raz kolejny bez zdobyczy punktowej

• autor: OgniwoAdmin, 2013-09-09 11:31

Niezbyt udanie rozpoczął się sezon dla graczy Ogniwa Borkowo. Druga porażka z rzędu sprawia, że Ogniwo jest jedną z czterech drużyn, które w tym sezonie nie zdobyło żadnego punktu. GKS III Kolbudy nie pozostawiło złudzeń ekipie z Borkowa, wygrywając 7 do 3.

Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, ze względu na problemy z przygotowaniem boiska. Kilka minut zabrakło do odgwizdania walkowera dla drużyny z Borkowa.

Ogniwo Borkowo doskonale rozpoczęło spotkanie. Już w siódmej minucie Marcin Adamski wyprowadził gości na prowadzenie. Snajper Ogniwa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy. Na odpowiedź GKS-u czekaliśmy kwadrans. Po błędzie defensywy Piotr Suchodolski musiał wyciągać piłkę z siatki po raz pierwszy. W 28' było już dwa - zero. Mecz był bardzo otwarty, co pozwoliło wyrównać w 33'. Swojego drugiego gola strzelił Marcin Adamski, a asystentem był partner z ataku - Stanisław Kolczyński. Z wyniku remisowego gracze Ogniwa nie cieszyli się zbyt długo. Po kolejnych siedmiu minutach na tablicy wyników widniał wynik 3-2. Bardzo dobrym uderzeniem z dystansu popisał się zawodnik gospodarzy. Wynik do przerwy: 3-2.

Podobnie jak pierwszą połowę, tak i drugą - dobrze zaczęli gracze Ogniwa. Już w 47' minucie mieliśmy remis 3-3. Hattricka skompletował świetnie dziś dysponowany Adamski, który tym razem wykorzystał doskonałe podanie Mirosława Jurczyka. Nic nie wskazywało na to co stanie się później. Kolejne 25 minut to bardzo wyrównana gra z obydwu stron. Brak skuteczności z jednej, jak i drugiej strony mógł wskazywać, że mecz zakończy się remisem. Niestety, brak zmienników w drużynie Ogniwa był kluczowy. W 75' minucie mogliśmy ujrzeć strzał życia w wykonaniu gospodarzy, doskonale piłkę uderzał pomocnik gospodarzy nie dając szans golkiperowi Ogniwa. Kolejne minuty to dominacja gospodarzy, bramki padały kolejno w 76', 81' i 83'.

Ogniwo wystąpiło w składzie:

Piotr Suchodolski - Dawid Petryński, Mirosław Jurczyk, Łukasz Gwóźdź, Tomasz Domagała - Marcin Milewski, Adam Biesik, Krystian Płotkowski, Michał Derwich - Stanisław Kolczyński, Marcin Adamski

GKS III Kolbudy - Ogniwo Borkowo 7-3

7', 33', 47' - Marcin Adamski