Trzy punkty zostają w Borkowie!

• autor: OgniwoAdmin, 2013-09-22 17:10

Ogniwo Borkowo po zaciętym spotkaniu pokonało Orła Jasień 1-0. Jedyna bramka padła w 55 minucie, a jej autorem był Dawid Tumiński, środkowy pomocnik drużyny dowodzonej przez Mirosława Jurczyka.

W składzie Ogniwa po raz kolejny doszło do sporych zmian. Do składu wrócili Piotr Suchodolski, Łukasz Samuś oraz Tomasz Domagała, którzy zastąpili kolejno - Mirosława Kobusa, Damiana Łupińskiego i kontuzjowanego Krystiana Płotkowskiego. Popularny "Tata" zmaga się z urazem pleców. Klubowi lekarze przewidują powrót do gry za około 2 tygodnie.

Pierwsza połowa spotkania to spory chaos zarówno z jednej jak i drugiej strony. Brak pomysłu na grę Ogniwa sprawił, że zawodnicy formacji ofensywnych nie mieli żadnej dogodnej okazji strzeleckiej. Podobną sytuację można było dostrzec w obozie Orła Jasień. Dobrze dysponowana defensywa Borkowa nie pozwalała na zbyt wiele. Po pierwszych 45 minutach - remis 0-0.

Rozczarowanie wynikiem w obozie Ogniwa Borkowo widoczne było gołym okiem. Zawodnicy prowadzeni przez Mirosława Jurczyka oczekiwali od siebie więcej. Ich waleczność została 'doceniona' przez arbitra spotkania, który już w pierwszej połowie pokazał trzy kartki. Żółtymi kartonikami ukarani zostali: Dawid Tumiński, Stanisław Kolczyński oraz Marcin Milewski.

Po przerwie Ogniwo zaczęło prezentować się lepiej, choć gra nadal pozostawiała wiele do życzenia. Lekka poprawa została zamieniona przez bramkę. Futbolówkę w siatce umieścił Dawid Tumiński. Chimeryczny pomocnik Ogniwa pokonał bramkarza rywali z rzutu rożnego (!). Techniczny popis czy przypadek? Eksperci Sky Sports znają odpowiedź. Nie bez powodu Tumiński znalazł się na grafikach promujących te starcie.

Ogniwo miało okazję podwyższyć, jednak najpierw dogodnej sytuacji nie wykorzystał Adamski. Później doskonałym uderzeniem z 30 metrów popisał się Stanisław Kolczyński. Mocno bita piłka uderzyła w słupek. Bramkarz Orła byłby bez szans. Niestety, Kolczyński na swoją pierwszą bramkę w tym sezonie musi jeszcze poczekać.

Kolejną doskonałą okazję zmarnował dzisiejszy zmiennik - trener Ogniwa Mirosław Jurczyk. Doświadczony napastnik w sytuacji sam na sam nie potrafił skierować piłki w światło bramki. Spekuluje się, że powodem słabszej dyspozycji Mirosława Jurczyka mogę być informacje, które przedstawiał Mateusz Borek w Cafe Futbol. Według redaktora Polsatu Sport - napastnik Ogniwa został wykreślony z notesu selekcjonera reprezentacji Polski. Waldemar Fornalik na pytanie dotyczące Mirosława Jurczyka miał odpowiedzieć: - Wszyscy chyba widzieliśmy wyprowadzaną kontrę w meczu z Gedanią Gdańsk. Nie jest to jeszcze czas na kadrę.

Piotr Suchodolski - Dawid Petryński, Łukasz Samuś, Marcin Milewski, Adam Biesik - Tomasz Domagała (45' Łukasz Gwóźdź), Dawid Tumiński, Paweł Cybulko, Michał Derwich (75' Mirosław Jurczyk) - Stanisław Kolczyński, Marcin Adamski

autor: ~orzeł 2013-09-22 20:23:10

avatar Nie wasz pomocnik strzelił bramkę tylko bramkarz orła sam sobie ją wrzucił do bramki!!!

autor: ~kriss 2013-09-22 20:28:19

avatar ale 3 punkty w borkowie i nie ma tematu

autor: ~WACEK 2013-09-22 20:34:54

avatar "Waldemar Fornalik na pytanie dotyczące Mirosława Jurczyka miał odpowiedzieć: - Wszyscy chyba widzieliśmy wyprowadzaną kontrę w meczu z Gedanią Gdańsk. Nie jest to jeszcze czas na kadrę."

MISTRZ!

autor: ~Eltuminio :D 2013-09-22 21:18:09

avatar Wasz bramkarz chcial ja łapać i jak wszyscy widzielismy nie wyszlo mu wiec i dla mnie i dla waszego bramkarza lepiej jak bramka idzie na moje konto. Podobnie jest przy rykoszecie na czyje konto idzie bramka na napastnika ktory oddal strzal czy na obronce co go otarla o piszczel??

Niepotrzebna agresja z obu stron na szczescie bez czerwonych