Zapowiedź VI kolejki: Ogniwo Borkowo - Neptuns Gdańsk

• autor: OgniwoAdmin, 2013-10-03 23:50

W szóstej serii spotkań dojdzie do kilku interesujących pojedynków. Jednym z "hitowych" spotkań jest mecz pomiędzy Ogniwem Borkowo, a Neptunsem Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (06.10.2013) na boisku przy ulicy Sportowej w Rotmance. Początek przewidziany jest na godzinę 12.00.

Identyczną zdobyczą punktową, co Ogniwo Borkowo mogą pochwalić się gracze gdańskiego Neptunsa. Lepszy bilans bramkowy sprawia, że w tabeli Neptuns jest dwie pozycje wyżej (piąte miejsce). Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że trudno szukać faworyta w tym starciu. Do tej pory Neptuns Gdańsk zdobywał punkty w starciach z GTS-em II Rusocin (5-2), GLKS-em Różyny (7-3), Orłem Jasień (3-0). Lepsze od Neptunsa okazały się dwie drużyny: Gedania II Gdańsk (4-5) oraz GKS III Kolbudy (2-3).

Ogniwo niesione dopingiem swoich fanów notuje coraz lepsze wyniki. Po słabym starcie, Ogniwo zanotowało trzy kolejne zwycięstwa. Z całą pewnością - przedłużenie tej passy jest w zasięgu graczy z Borkowa.

Według dziennikarzy TVP Sport (studio od godziny 11:30) kluczowa będzie dyspozycja kapitana Ogniwa - Pawła Cybulko. Playmaker drużyny z Borkowa cały czas szuka swojej pierwszej asysty w tym sezonie. Przypominający do złudzenia Stevena Gerrarda pomocnik zapytany o swoją obecną formę odpowiedział: Z pewnością, pozostawia wiele do życzenia. Zaległości treningowe dają się we znaki, lecz cały czas z tym walczę.

Ogniwo Borkowo - Neptuns Gdańsk

Niedziela (06.10.2013), godz. 12.00