Zapowiedź IX kolejki: GTS Mokry Dwór - Ogniwo Borkowo

• autor: OgniwoAdmin, 2013-10-25 16:20

W dziewiątej serii spotkań piłkarze Ogniwa Borkowo wybiorą się do Rokitincy, by zmierzyć się z drużyną GTS Mokry Dwór. Spotkanie odbędzie się w sobotę (26.10.2013) o godzinie 15.00.

Do sobotniego spotkania w zdecydowanie lepszych humorach przystępować będzie drużyna z Mokrego Dworu. Gospodarze do tej pory zgromadzili piętnaście punktów, co klasyfikuje ich na wysokiej - piątej pozycji. Z kolei - Ogniwo, po trzech porażkach z rzędu zajmuje ósmą pozycję z 9-punktowym dorobkiem.

Spotkanie z podtekstem? Z całą pewnością. W zeszłym sezonie Mokry Dwór po meczu z Ogniwem stracił szansę na awans do A-klasy. Po heroicznym boju drużyna dowodzona przez Mirosława Jurczyka zremisowała 1-1. Warto zauważyć, że Ogniwo cały mecz grało w dziesiątkę, a bramka dająca remis padła w 89 minucie spotkania. Kontrowersyjny gol Mirosława Jurczyka wywołał mnóstwo negatywnych emocji. Nic w tym dziwnego - w dniu meczu na trybunach w Rotmance widziany był sam Zdzisław Kręcina. Przypadek? Nie sądzę.

W tym sezonie Mokry Dwór po raz kolejny potwierdza aspiracje do awansu. Dysponująca najlepszą defensywą (10 straconych bramek w 8 meczach) drużyna to prawdziwe wyzwanie dla piłkarzy z Borkowa.

W Ogniwie kluczową postacią ma się okazać Stanisław Kolczyński. "Stachu" wraca do wysokiej dyspozycji, co pozwala z większym optymizmem spojrzeć na sobotnie starcie. Obok niego - dużym zagrożeniem dla defensywy Mokrego Dworu będzie Marcin Adamski. Najskuteczniejszy zawodnik Ogniwa pragnie poprawić swój bramkowy dorobek już w sobotę.

Sobotnie spotkanie z całą pewnością będzie obfitowało w emocje. Która drużyna wyjdzie górą z tego starcia? O tym przekonamy się już jutro.

GTS Mokry Dwór - Ogniwo Borkowo

Sobota (26.10.2013), godz. 15.00