Zapowiedź XI kolejki: GTS II Rusocin - Ogniwo Borkowo

• autor: OgniwoAdmin, 2013-11-07 20:57

W ostatniej serii spotkań I rundy Ogniwo Borkowo spotka się z GTS-em II Rusocin. Gospodarzami spotkania będzie drużyna z Rusocina. Mecz zaplanowany jest na sobotę (09.11.2013) na godzinę 12.00.

Spotkanie pomiędzy drużyną GTS-u Rusocin, a Ogniwem Borkowo nieoficjalnie określane jest mianem derbów.

Okupująca przedostatnią pozycję w lidze drużyna GTS-u II Rusocin to rywal w zasięgu Ogniwa Borkowo. Coraz lepiej spisującą się drużyna prowadzona przez Mirosława Jurczyka przystępować będzie do tego spotkania jako faworyt. Choć jak powszechnie wiadomo - derby rządzą się swoimi prawami.

W drużynie z Rusocina niewątpliwą gwiazdą jest Grzegorz Geliński o którym jeszcze kilka sezonów temu było głośno w mediach. Bramkarz gospodarzy cieszy się przydomkiem - "Książę Różyny Arena", na który zapracował jeszcze podczas pobytu w GLKS-ie. Nie stroniący od alkoholu golkiper również w tym sezonie prezentuje wysoką formę.

Obok Gelińskiego równie ważną postacią w obozie najbliższego rywala Ogniwa jest popularny Marcin Pietrowski (znany również jako Karol Kardasiński). Playmaker drużyny z Rusocina ma na swoim koncie kilka świetnych występów w tym sezonie. Środkowi pomocnicy Ogniwa będą musieli zneutralizować te zagrożenie.

Łukasz Gwóźdź zapytany o Kardasińskiego i Gelińskiego odpowiedział lekceważąco: - Nie rozumiem zachwytów nad Pietrowskim. Ostatnimi czasy jest po prostu bez formy. Grzegorz Geliński? Z tego co wiem więcej czasu spędza w lokalnych barach i pubach niż na boisku. W dodatku jest strachliwy, boi się nas.

Z kolei w obozie Ogniwa kluczową postacią ma się okazać Paweł Cybulko. Powracający do składu środkowy pomocnik prezentował wysoką formę na treningu, co miało przekonać Mirosława Jurczyka. Wysoką formę prezentuje również Dawid Petryński, który obok "Cebuli" ma stanowić o sile zespołu. Popularny "Dzik" być może po raz kolejny w tym sezonie wybiegnie w formacji ataku.

Czy Ogniwo Borkowo będzie potrafiło wygrać kolejne spotkanie? Jak będzie wyglądała jedenastka desygnowana przez Mirosława Jurczyka? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź już w sobotę.

Z obozu Ogniwa:

Według nieoficjalnych informacji Mirosław Jurczyk miał otrzymać propozycję od Mino Raioli. TuttoSport podaje, że popularny agent zaproponował zawodnika, który ma stanowić o sile defensywy w kolejnej rundzie. Choć nazwisko zawodnika nie jest znane - my dotarliśmy do informacji, że ów gracz w przeszłości reprezentował barwy Chojnickich klubów.

Kolejną ciekawostką dotyczącą Ogniwa jest fakt, który tym razem podawał Mateusz Borek w Cafe Futbol. Redaktor Polsatu Sport komentując powołania Adama Nawałki miał wyrazić mocny sprzeciw wobec braku powołania dla Mirosława Jurczyka. Choć nazwisko perspektywicznego napastnika pojawiało się w mediach kilkukrotnie, to Jurczyk musi jeszcze poczekać na swoją szansę.

BaloTumin powiadomił drużynę o ważnym wydarzeniu w swoim życiu. Tumiński w sobotnie popołudnie niestety nie będzie dostępny, gdyż będzie wkraczał na nową drogę w swoim życiu. Młodej parze życzymy wszystkiego co najlepsze!

GTS II Rusocin - Ogniwo Borkowo

09.11.2013 (Sobota), godz. 12.00

Boisko w Rusocinie

autor: ~:D 2013-11-07 21:57:14

avatar Gelinski do kadry !! moze Nawalka w sobotnich derbach sie przekona do tego swietnego bramkarza

autor: ~Prokurator 2013-11-08 09:35:17

avatar Cebul odsiaduje jeszcze jeden mecz kary.