Ogniwo na mały plus podczas memoriału Tomasza Słupeckiego

• autor: OgniwoAdmin, 2014-08-06 20:53

W niedzielę (03.08.2014) piłkarze Ogniwa wzięli udział w V memoriale im. Tomasza Słupeckiego. Niesamowity upał sprawił, że piłkarze wszystkich drużyn stanęli przed ogromnym wyzwaniem. Ogniwo, które trafiło do grupy z Juszkowem, Przejazdowem i Kolbudami rozgrywało swoje spotkanie na boisku ligowym GTS-u Juszkowo.

Podopieczni Łukasza Samuś po sromotnych klęskach z Salosem Orunia i GTS-em Goszyn pragnęli zmazać plamę i lepiej zaprezentować się w tym ciekawym wydarzeniu. Udało się... połowicznie, bo choć Ogniwo było niepokonaną drużyną, to trzy remisy były rezultatem niepozwalającym wyjść z grupy.

Mecze Ogniwa:

GTS Juszkowo - Ogniwo Borkowo 0:0

Ogniwo Borkowo - Przejazdowo 0:0

Ogniwo Borkowo - GKS II Kolbudy 1:1 (18' Adamski)

Turniej wygrała Korona Cedry Małe, drugie miejsce zajęła drużyna Przejazdowa, a trzecie GTS Rotmanka.

Lepszą skutecznością Ogniwo wykazało się w pozostałych konkurencjach organizowanych podczas turnieju ku pamięci wieloletniego działacza GTS-u. Pierwsze miejsce w zawodach skoku w dal i drugie w ringo sprawiły, że działacze klubu z Borkowa myślą o zmianie profesji.

GTS Ogniwo Borkowo pragnie podziękować za zaproszenie i świetną organizację całemu zarządowi Gminnego Towarzystwa Sportowego, a w szczególności prezesowi Januszowi Sampolskiemu, zastępcy prezesa Andrzejowi Pastuszka oraz Pani skarbnik Iwonie Słupeckiej.