GTS Ogniwo Borkowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

B-klasa » Gdańsk III
1. GLKS Różyny 30 bz
2. GTS Mokry Dwór 25 plus
3. GTS Rotmanka 22 minus
4. OGNIWO BORKOWO 18 bz
5. GTS Goszyn 18 plus
6. GKS II Żukowo 17 minus
7. Olimp Mierzeszyn 15 bz
8. GTS Rokitnica 13 bz
9. Rozstaje Gdańsk 10 bz
10. Orzeł Jasień 4 bz
11. GTS Przywidz 3 bz
12. GTS Juszkowo 1 bz

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 69
ogółem: 104 381

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rozstaje pokonane

  • autor: Stojanov, 2014-09-17 13:07

W ostatnią niedzielę (14.09) drużyna Ogniwa rozegrała zawody z drużyną Rozstaje Gdańsk. Mecz rozpoczął się o godzinie 11, zaś miejscem rozegrania zawodów było boisko przy ul. Meissnera w Gdańsku. Sztuczna, nietypowa nawierzchnia okazała się szczęśliwa dla piłkarzy Ogniwa. 

Pierwsza połowa rozpoczęła się od kilku groźnych akcji piłkarzy Ogniwa. Bramki Najlepszą sytuację miał Dawid Petryński, który świetnie zbiegł do środka i minął bramkarza. Niestety, dość kłopotliwa nawierzchnia sprawiła, że piłka nieco zeszła z nogi i strzał z ostrego kąta wylądował obok bramki. 

Jednak już kilka minut później piłkarze Ogniwa cieszyli się z prowadzenia. Marcin Adamski doskonale ruszył po podaniu ze środka pola, minął bramkarza i z dość ostrego kąta umieścił piłkę w bramce. 

Kilka chwil później było już 2-0. Piłkę w bramce ponownie umieścił Marcin Adamski, który po składnej akcji i dobrym podaniu Roberta M. nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. 

Ogniwo prowadziło grę, z rzadka dopuszczając rywali pod swoje pole karne. Ok. 30 minuty Ogniwo podwyższa wynik. Tym razem, po dobrym wyrzucie z autu Roberta M. piłkę z 5 metrów do bramki kieruje Paweł Cybulko. Do przerwy więcej bramek nie padło. 

Drugą połowę rozpoczęliśmy bez zmian w składzie. Spokojny wynik i dobra gra w pierwszej części sprawiły, że to Rozstaje przejęły inicjatywę i stworzyły kilka groźnych sytuacji. Na szczęście przez drugie 45 minut nie straciliśmy bramki, a były okazje by Ogniwo poprawiło bilans bramkowy. Druga połowa to również sporo fauli, ostrej gry - dowodem rozcięty łuk brwiowy Sławka Skockiego. Nie było wirtuozerii w naszej grze, ale wynik był ważniejszy. 

Rozstaje Gdańsk 0 - 3 Ogniwo Borkowo
Bramki: Adamski x2, Cybulko

Ogniwo wystąpiło w składzie: 
Paweł Jurewicz - Sławek Skocki, Adam Biesik, Marcin Milewski, Łukasz Mospinek - Krzysztof Horobiński, Wojtek Petryński, Paweł Cybulko, Dawid Petryński - Marcin Adamski - Robert Makuch

Zagrali również: Łukasz Waszak, Karol Zackiewicz, Michał Derwich


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [455]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
GKS II Żukowo 0:2 GLKS Różyny
Rozstaje Gdańsk 3:0 GTS Przywidz
Orzeł Jasień 3:4 GTS Goszyn
Olimp Mierzeszyn 1:0 GTS Juszkowo
OGNIWO BORKOWO 1:3 GTS Mokry Dwór
GTS Rotmanka 3:4 GTS Rokitnica

Ankiety

Jak oceniasz szanse Ogniwo Borkowo w rozgrywkach B-klasy w nadchodzącym sezonie?

Logowanie