statystyki szczegółowe

Aktualności

Olimp Mierzeszyn - Ogniwo Borkowo: Pewne zwycięstwo

• autor: OgniwoAdmin, 2014-09-29 12:20

Sobotnie spotkanie z drużyną Olimp Mierzeszyn zakończyło się pewnym zwycięstwem ekipy z Borkowa. Mimo pewnych braków w składzie, znowu udało się zdobyć 3 punkty i odskoczyć sąsiadowi z tabeli. Nie przeszkodził nawet potężny wiatr, który szalał na Estadio de Domachowo.

Od początku spotkania Ogniwo starało się kontrolować przebieg gry. Po chwili wzajemnego "badania" sił, piłkarze z Borkowa w 12 minucie przeprowadzili szybką i składną akcję, która zakończyła się bramką. Strzelcem nie mógł być nikt inny - Robert Makuch i mamy 0-1. Świetną asystą popisał się Wojtek Petryński.

Kolejne minuty obfitowały w niezłe akcje, jednak piłkarzom Ogniwa brakowało szczęścia. Drużyna z Mierzeszyna z rzadka zagrażała bramce Kłosa, w przeciwieństwie do drużyny gości, którzy starali się wyszarpać każdą piłkę już na połowie Olimpu. Jedna z takich akcji ok. 35 minuty zakończyła się bramką dla Ogniwa. Strzelcem Krzysztof Horobiński, którzy popisał się niezwykłym spokojem "kładąc" bramkarza i posyłając piłkę do siatki. Asystę na swoje konto może dopisać Robert M.

Piłkarze Ogniwa po przerwie nie mieli zamiaru odpuszczać. Już w 55 minucie spotkania Robert Makuch podwyższył na 0-3. Był to świetny pokaz tego, że na boisku nie ma straconych piłek. 8 minut później cieszyliśmy się z kolejnej bramki. Zagranie z bocznej strefy boiska trafiło do Michała Derwicha, który zgrał piłkę głową do ustawionego na 13 metrze Pawła Cybulko. Ten ostatni popisał się pewnym strzałem w okolice okienka bramki. Mamy 0-4.

Końcówka spotkania należała do gospodarzy, którzy niesieni dopingiem walczyli o zdobycie honorowego trafienia. Ta sztuka udała im się tylko raz, w 80 minucie, po oskrzydlającej akcji i zagraniu w pole karne. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Olimp Mierzeszyn 1 - 4 Ogniwo Borkowo
Bramki dla Ogniwa: Makuch 12' 55', Horobiński 35', Cybulko 63'